Obec Rozhraní
Rozhraní

Svobodní - Ženatí 29.6.

Utkání plné emocí se hrálo 29.června

Utkání začalo jako tradičně s menším zpožděním a pod zataženou oblohou. Hrálo se 3x20 minut a první přestávka se protáhla kvůli silnému dešti.
Na straně svobodných neměli hráče na střídání, ženatí měli jednoho. Fotbal to byl pohledný, nasazení někdy až hodně velké, takže se občas zajiskřilo od kopaček.
Ženatí se dostali do vedení 3 : 1, svobodným se podařilo vyrovnat a pak šli ještě jednou do vedení ženatí o jeden gól a svobodní opět srovnali. To už se dohrávalo za silného deště, který ale neubral na kvalitě.
O vítězi musel rozhodnout penaltový rozstřel, ve kterém se činili hlavně brankáři. Jen jedna proměněná penalta z dvanácti rozhodla o tom, že ženatí zvítězili 5 : 4 po penaltovém rozstřelu.
Po zápase se emoce uklidnily, dopilo se pivko, snědla výborná kýta na rožni.