Obec Rozhraní
Rozhraní

Svobodní - Ženatí 18.8.2013

Trošku v netradičním termínu a za velkého vedra nastupovaly oba týmy na hrací plochu.

Letos zápasu nechyběla ani početná divácká kulisa, jen to velké vedro ubíralo síly a zranění ovlivilo sestavy. Ženatým chybělo několik opor, a tak nastupovali do utkání bez možnosti střídat, svobodní měli jednoho hráče na střídačce.
Brzy po začátku zápasu se bohužel zranil Vašek Schovanec a ženáči zůstali ve čtyřech, což mladí férově vykompenzovali a posadili také jednoho hráče na lavičku. Do druhé třetiny zápasu se dohodla obě mužstva, že svobodní pustí jednoho hráček ženatým, aby si zahráli všichni naplno.Volba padla na Tomíka Prudila, který si tak mohl poprvé vyzkoušet, jak se hraje za Ženaté. Zápasu trošku scházelo tempo, vedro ubíralo síly, ale třetí třetina už proběhla za obvyklého nasazení.
Zápas skončil vítězstvím 5:2 pro svobodné. ti uštědřili svým starším kolegům lekci z produktivity a účelného fotbalu.
Góly za svobodné dávali: Pavel "Šudla" Šudoma 2, Filip Odehnal 1, Lukáš Bárta 1 a Danda Havlíček 1.
Za Ženaté skórovali tomík Prudil a Tomáš Hořínek.
Střelbu ze značky pokutového kopu vyhráli také Svobodní.
Při posezení po zápase se opět probírala situace v sestavách, debatilo o fotbale. A také se dohodlo, že příští rok se určitě  bude hrát!

Datum vložení: 19. 8. 2013 17:08
Datum poslední aktualizace: 14. 9. 2017 16:45