Navigace

Obsah

Šikulové potřetí

V sobotu 19. října se to na sále Obecního úřadu v Rozhraní hemžilo samými Šikuly. Na letošním třetím ročníku dílniček pro šikovné ruce nejen dětí, ale i dospělých, se sešlo zatím nejvíce návštěvníků nejen z Rozhraní, ale i z blízkého a dalekého okolí.

že letos přišlo hodně dětí, ale tentokrát se zapojili do výroby drobných předmětů úplně všichni, i ti, kteří dělali dětem doprovod.   Děti, rodiče, babičky, dědečci, strýčkové a tety. Byla radost se  dívat na jejich společné snažení.

Každý měl možnost si vyzkoušet vyrobit krásné sněžítko, veselé smajlíky, kytičky a zvířátka nebo postavičky z květináčků.

Šikulové to pojali po svém, a tak co kus, to originál. Všechny výtvory byly opravdu nádherné a nejen děti to měli promyšlené do posledního detailu.

I přesto, že je teprve podzim, nejvíce se ujal sněhulák z květináčku, ze kterých jsme měli možnost vidět úplnou přehlídku. Sněžítka byla pestrá, hezky barevná a kouzelná. Protože  si dali Šikulové opravdu záležet, odnášeli si  sebou opravdové skvosty, které budou zdobit jejich domovy.

Za snahu čekala děti sladká odměna a už teď začínáme přemýšlet, co vymyslíme příště, že by vánoční tvoření?  Nechme se překvapit.

Děkujeme, že jste přišli a rádi Vás přivítáme i na dalším setkání Šikulů.

Na všechny děti i dospělé se těšíme v sobotu  7.12. na  Mikulášské nadílce.

Večer pak patři diskotéce nejen pro mladé, hity od 80. let až po současnost hrál DJ MIK. O této akci snad jen jedna věta.  Může litovat ten, kdo seděl doma za pecí.

Zapsala a nafotila Zuzka


Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Východ a západ slunce

Slunce vychází:7:31

Slunce zapadá:15:57

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Mobilní rozhlas

Mobilní rozhlas - přihlášení

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

V prosinci-li zima, sníh-li hojně lítá, hojnost všady bývá žita.

Pranostika na akt. den

Svatá Barbora vyhání dříví ze dvora.

Aktuální teplota

4.12.2021 17:26

Aktuální teplota:

0 °C

Vlhkost:

90,8 %

Rosný bod:

-1,4 °C

Počítadlo přístupů