Navigace

Obsah

Dětský karneval 10.3.

V sobotu 10. března uspořádala Kulturní komise při Obecním úřadu v Rozhraní dětský maškarní karneval. Jako každý rok se musely přidávat stoly, což je dobře, protože horší by bylo, kdyby nikdo nepřišel. Ale to se ani tentokrát nestalo, a tak se mohly děti pobavit při nejrůznějších hrách, zatančit si a nejdůležitější byla samozřejmě přehlídka všech těch krásných kostýmů a masek...

Všechny přítomné přivítal vodník (nebo snad vodnice) od Žbluňáku. Pro ty neznalé, to je malý rybníček zvící velikosti toho Rákosničkova ze známé pohádky. Napřed si postěžoval, že mu někdo loni vylovil všechny ryby, ale prý už tam jsou zase, tak se můžeme přijít podívat. V loňském roce provázel děti odpolednem žlutý klaun, vodník říkal, že nepřijde. Jenže to se trošku spletl. Než to stačil doříct, klaun se objevil ve dveřích a že mu bylo po dětech smutno. Tak nakonec provázeli děti sobotním odpolednem oba.
Kolik se zúčastnilo masek, se ani nedalo spočítat, přehlídka stála za to. Princezny, policista, robot, beránek, kovbojové,čmelák, Joker nosil Batmana, jeden hippies k nám zabloudil až ze San Franciska. Bylo vidět, že se děti na svůj karneval dobře připravily a každá maska byla po zásluze odměněna.
Po přehlídce se začalo tančit, jezdila se mašinka, potom se hrála balónková bitva, chodilo se okolo židlí a kdo si dříve sedl, postoupil do dalšího kola, až nakonec zůstal vítěz slavně sedící. K tomu bohatá tombola, jejíž hlavní cenou byl krásný, a snad také dobrý dort. Bylo vidět, že se dětem v Rozhraní líbilo. K jejich tanečkům jim hrál opět Modrý Šmoula, běhalo se, skákalo, balónky praskaly jako na běžícím pásu.
Velké poděkování patří celému vodnickému týmu, který odpoledne pro děti připravil a také všem sponzorům, kteří přispěli do bohaté tomboly.
Tak zase za rok!


Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Svoz odpadů

Po Út St Čt So Ne
25
    Biologický odpad D2D
26 27
    Komunální odpad
28 29 30 1
2 3
    Kontejnery sklo
4 5 6 7 8
9
    Biologický odpad D2D
10 11
    Plast a kovy D2D
    Svoz papíru D2D
12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23
    Biologický odpad D2D
24 25
    Komunální odpad
26 27 28 29
30 31
    Kontejnery sklo
1 2 3 4 5

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Mobilní rozhlas

Mobilní rozhlas - přihlášení

Aktuální teplota

27.5.2022 02:12

Aktuální teplota:

10,4 °C

Vlhkost:

81,5 %

Rosný bod:

7,4 °C

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Májová kapka platí dukát.

Pranostika na akt. den

Déšť o letnicích - slunce na Boží tělo.

Počítadlo přístupů