Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Anketa

Měli byste zájem o možnost dostávat informace kromě obecního rozhlasu také formou sms zpráv do Vašeho mobilního telefonu?

Celkem hlasů:
38
Hlasování začalo:
18. 7. 2017
Hlasování končí:
30. 9. 2017

Již jste hlasoval(a).

 

Mobilní aplikace

appGoogle playApp Store

Navigace

Obsah

Dětský maškarní karneval

Typ: ostatní
Co napsat? Tak se můžeme ptát každý rok, protože by se mohlo zdát, že je to pořád to samé. přijdou děti v maskách, dostanou dárek, je tombola, pak si hrají a jdou domů. Ale to je omyl. Každý karneval je originál, a jedinečný svým průběhem. A takový byl i ten letošní.

Nesl ve znamení pohádky Sněhurka a sedm trpaslíků. A řekněme si hned na začátek, ta pohádka byla trošku jiná, než jak ji všichni známe.
Královna nebyla vůbec zlá (je pravda, že zrcadla se nevzdala, ale která královna, a nejen ta, se nechce líbit, že), ba právě naopak, hrála si sdětmi a pomáhala jim při soutěžích a rozdávala dárky a tombolu. A jak můžete vidět i z fotografií, trpaslíci nám také trošku vyrostli. Jen Sněhurka musela ležet na všech sedmi postýlkách, aby se vlezla. Teď mě napadá, jak by asi leželi trpaslíci každý na své postýlce. Jenže, v pohádkách je všechno možné, tak nad tím nebudeme přemýšlet. Děti měly za úkol rozeznat jednotilvé trpaslíky a povedlo se jim to.
Průvod masek byl také moc pěkný, všichni si dali záležet a proto byly zaslouženě odměněny všechny děti, které v maskách přišly. Bohatá tombola se také rozdala, na každého nějaká výhra zbyla. No a potom si už hrál každý podle svého, nebo čekal ve frontě na tvarované balónky. Že se čas od času ozvala rána, když některý balonek praskl, to podotkneme jen tak na okraj.
Děti se vyřádily, karneval se jim líbil a tak odcházeli sna domů spokojené.
Velké poděkování patří všem, kteří zábavné odpoledne pro naše nejmenší připravili.

Fotografie najdete přímo zde, nebo ve fotogalerii.


Vytvořeno: 24. 3. 2017
Poslední aktualizace: 7. 4. 2017 00:15
Autor: