Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Anketa

Měli byste zájem o možnost dostávat informace kromě obecního rozhlasu také formou sms zpráv do Vašeho mobilního telefonu?

Celkem hlasů:
38
Hlasování začalo:
18. 7. 2017
Hlasování končí:
30. 9. 2017

Již jste hlasoval(a).

 

Mobilní aplikace

appGoogle playApp Store

Navigace

Obsah

Mikulášská nadílka 10.12.2016

Typ: ostatní
Každý, kdo si prošel dětským věkem, zná to rozechvění, kdy má přijít ta doba předvánoční, kterou začíná se svými dárky Mikuláš s čertem a andělem. Vůně oloupaných mandarinek, cukroví a bonbónů, nebo se také v balíčku objevilo uhlí s řepou, což byla výstraha pro ty zlobivé děti.
Ale to čekání na příchod čertů a Mikuláše se dá zpříjemnit.

 

V sobotu 10. prosince byli pozvaní čerti s Mikulášem také do Rozhraní do sálu obecního úřadu. Protože chodí za tmy, čekání na ně zpříjemnila svým programem čertice Lucka s čertem Standou. Největším překvapením ovšem byla veliká váha, která stála hned za dveřmia už na první pohled bylo zřejmé, že to není žádná obyčejná váha, ale váha pekelná. Však i na ni došlo. Mezitím, co děti soutěžily a cvičily tanec pro Mikuláše, dostali rodiče velkou knihu hříchů, která byla zatím úplně prázdná, ale kterou mohli zaplnit popisem těch největších nezbedností, které jejich děti provádějí. No a pak se šlo k pekelné váze, která posoudila, zda už je třeba vzít nezbedné děti do pekla, nebo,  pokud slíbí, že se polepší, zůstanou ještě zde a budou mít šanci na nápravu.
Naštěstí byla váha k dětem shovívavá.

A pak už došlo na samotnou nadílku. Je jasné, že trochu strachu u toho bylo, ale nakonec radost z balíčku s dobrotami vše převážila.  A tak to má být.
Takže zase za rok.

Velké poděkování patří všem, kteří se podíleli na pěkném odpoledni, které se líbilo nejen dětem, ale i dospělým.
Tak zase za rok.

Váš Mikuláš!

Fotografie najdete v galerii, nebo přímo na tomto odkazu


Vytvořeno: 13. 12. 2016
Poslední aktualizace: 16. 12. 2016 04:37
Autor: